Kontakt

Nedan hittar du kontaktuppgifter för support och försäljning.

Försäljning sker endast till företag med branschanknytning.

Telefon

Växel: 08-609 29 00
Order: 08-609 29 03

Öppettider

Mån-tor 08 – 17
Fre 08 – 16
Dag före helgdag 08 – 15
Lunchstängt 11.30 – 12.30

Belysningsstyrning

Sebastian Tulevall

Försäljning, teknisk support/rådgivare
Direktnr: 08-609 29 18
E-post: sebastian@extronic.se

Peter Simić

Försäljning, teknisk rådgivare
Försäljning, teknisk rådgivare
Direktnr: 08-609 29 19
E-post: peter@extronic.se

Larm och säkerhet

Daniel Dahlgren

Försäljning, teknisk support
Direktnr: 08-609 29 17
E-post: daniel@extronic.se

Christer Lorentzen

Försäljning, teknisk support
Direktnr: 08-609 29 21
E-post: christer@extronic.se

Noah Christianson

Teknisk support
Direktnr: 08-609 29 12
E-post: noah@extronic.se

Sonny Persson

Teknisk support
(Endast LarmNet6000)
Direktnr: 08-609 29 11
E-post: sonny@extronic.se

Besöksadress
Fräsarvägen 8, LÄNNA

Postadress
Extronic Elektronik AB
Fräsarvägen 8
SE-142 50 Skogås