Kontakt och Support

Nedan hittar du kontaktuppgifter för support och försäljning.

Försäljning sker endast till företag med branschanknytning.

Telefon

Växel: 08-609 29 00
Order: 08-609 29 03

Öppettider

Mån-tor 08 – 17
Fre 08 – 16
Dag före helgdag 08 – 15
Lunchstängt 11.30 – 12.30

Belysningsstyrning

Gruppnummer: 08-609 29 01

För frågor och support gällande våra produkter för styrning av belysning och energieffektivisering skicka ett mail till Sebastian eller Peter.

Peter Simić

Peter Simić

Försäljning
E-post: peter@extronic.se
Telefon: 08-609 29 19

Sebastian Tulevall

Sebastian Tulevall

Försäljning, teknisk support/rådgivare
E-post: sebastian@extronic.se
Telefon: 08-609 29 18

Larm & säkerhet

Gruppnummer: 08-609 29 02

För frågor och support gällande våra produkter för styrning av säkerhet och larmsystem skicka ett mail till någon av dessa kollegor:

Christer Lorentzen

Christer Lorentzen

Försäljning, teknisk support
E-post: christer@extronic.se
Telefon: 08-609 29 21

Stefan Nielsen

Stefan Nielsen

Försäljning, teknisk support
E-post: stefan@extronic.se
Telefon: 08-609 29 13

Daniel Dahlgren

Daniel Dahlgren

Försäljning, teknisk support
E-post: daniel@extronic.se
Telefon: 08-609 29 17

Hemsida, media och marknadsföring

Johny Åkerlund

Media, hemsida och marknadsföring
E-post: johny@extronic.se
Telefon: 08-609 29 25

Besöksadress
Fräsarvägen 8
LÄNNA

Postadress
Extronic Elektronik AB
Fräsarvägen 8
SE-142 50 Skogås

Org nr: 556187-9429